Anonse erotyczne są bardzo przydatne w przypadku pań, które dopiero zaczynają karierę w erotyce. Nie mają one jeszcze odpowiedniej reputacji i dopiero z czasem będą rozpoznawane w mieście. Co prawda mężczyźni bardziej skupiają się na zdjęciach, ale odpowiedni opis pozwoli mu określić czy dziewczyna spełni jego potrzeby. Jak stworzyć opis, który zainteresuje klienta i pozwoli zarobić dużo pieniędzy?
Szczegółowy opis oferty

Warto zadbać o jak najszerszą ofertę, dzięki czemu można spełnić potrzeby bardziej wymagających klientów. Anonse erotyczne powinny zawierać specjalne wypunktowania, które opisują spotykanie. Niektórzy mężczyźni mają specyficzne fetysze i są w stanie zapłacić za nie więcej niż za tradycyjny seks. Warto opisać wszystkie możliwe pozycje i dodatki w postaci seksu oralnego czy analnego. Nie ma jednak sensu wpisywać ich, jeśli odmówimy potem ich wykonania.

Warto zajrzeć do anonsów innych dziewczyn i sprawdzić czy stać nas na bardziej niekonwencjonalne usługi. Wiele mężczyzn lubi odgrywanie ról, kąpiele w wannie czy delikatne BDSM. Mnóstwo z nich lubi wyłącznie miło spędzić czas i długo się całować. Czasami poproszą wyłącznie o masturbację. Warto zamieścić w opisie informację, że tacy panowie też są mile widziani. Anonse erotyczne mają sprawić, że klient poczuje się jak u siebie.

Tylko dla odważnych pań są najbardziej ekstremalne odmiany seksu. Należy zastanowić się dwa razy zanim umieścimy informację o pissingu czy używaniu pejcza. Istnieje wiele mężczyzn, dla których to główne źródło podniecenia. Nie ma co potem zawodzić ich oczekiwań, bo już nigdy nas nie odwiedzą.
Opis siebie – jak stworzyć najlepsze anonse erotyczne

Anonse erotyczne muszą być pisane z naszej perspektywy. Mężczyźni lubią wiedzieć dużo o osobie, z którą spędzą czas. Nie podawajmy jednak ważnych danych, które mogą sprawić potem problemy. Najlepiej wymyślić sobie imię i nazwisko, bo to z punktu klienta praktycznie nieistotne. Warto umieścić zdjęcia mieszkania, w którym przyjmujemy gości.

Możemy powiedzieć o tym co lubimy w seksie i co nas najbardziej podnieca. Można troszeczkę zmyślać, ważne, żeby przyciągnęło to uwagę mężczyzny. Warto podać swoje istotne parametry. Rozmiar biustu czy ogólne wymiary ciała. Nie musimy kłamać, istnieją różni klienci, dla których akurat Twój rozmiar będzie najlepszy.
Informacje o miejscu spotkania

Warto mieć osobny telefon do spraw spotkań. Lepiej oddzielić życie codziennie od pracy. Anonse erotyczne wymagają podania numeru telefonu, bo to najłatwiejsza forma dogadania się co do konkretnego miejsca. Trzeba zamieścić informację czy wolimy spotkać się w hotelu czy może we własnym mieszkaniu. Lepiej nie zamieszczać adresu w anonsie, tylko już w trakcie rozmowy. Nie chcemy mieć nieproszonych gości.

Warto zamieścić cennik usług. Lepiej szczegółowo opisać co zrobimy za konkretne pieniądze. Trzeba zamieścić podstawową kwotę, żeby w ogóle doszło do spotkania. Z czasem cena będzie się podnosić, a trafi do nas coraz większa liczba mężczyzn. Wszystko będzie zależało od reputacji. Anonse erotyczne pozwolą nam zacząć ją budować.

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.