Kochając Cię

Ogłoszenia towarzyskie, anonse erotyczne 28 października, 2020 Brak komentarzy

Trudność w znalezieniu miłości, która jest dla ciebie dobra, wynika z tej samej trudności, z jaką masz kochanie siebie. Dla tych, którzy wierzą w Boga lub wyższą moc, nie kochać siebie to nie kochać samego źródła swojego istnienia. Nie ufać sobie, to nie ufać źródłu wszelkiego życia. Nie wybaczać i nie mieć współczucia dla siebie, to znaczy nie mieć przebaczenia i współczucia dla innych stworzonych z tego samego źródła. Co to za źródło? Nazwij to, jak chcesz, cała materia pochodzi z energii, a cała energia pochodzi ze Źródła. Pozostaw naukowców i przywódców myśli religijnej pozostawionym ich urządzeniom, aby spróbowali to wyjaśnić. Skupiasz się na swoim związku, na sobie i źródle.

W miarę jak w pełni obejmujemy siebie samych, mając intymną relację, która uznaje ciemność i światło tego, kim jesteś, wnosisz więcej miłości do swojego życia. Kochanie jest podatne na zranienie, a wyzwaniem jest przede wszystkim wrażliwość na siebie. To przerażające miejsce. W końcu wszyscy słyszeliśmy wystarczająco dużo krytyki i osądów ze strony innych przez całe życie na temat tego, kim jesteśmy, co robimy źle, a czego nie osiągamy. Kiedy masz drogiego przyjaciela, który jest tak samokrytyczny, czy zachęcasz i potwierdzasz tę krytykę, czy też przypominasz mu, że jest człowiekiem, tak jak wszyscy inni? Czy mówisz im, aby byli dla siebie delikatni, dając im w ten sposób siłę do ponownej próby? O ile pamiętam, nie wskoczyłem na rower po prostu za pierwszym razem i zacząłem jeździć jak zawodowiec. Wymagało to trochę praktyki, kilku upadków i zadrapań. Skoro o tym mowa, po latach jeżdżenia na rowerze wciąż zdarzały mi się dość paskudne upadki i wpadałem na zaparkowane samochody, kiedy nie patrzyłem.

Jeśli będziesz tak wspierający w wyrażaniu miłości i współczucia innej osobie, dlaczego nie okazałeś sobie takiej samej uprzejmości? Posiadanie swojej mocy to nie oddawanie jej, nie oddawanie jej. Pracuj dalej, ucz się, spadaj, podnoś się, śmiej się i idź dalej. Życie jest takie po prostu, więc znajdź humor, radość, śmiech i powiedz <i> wkurzaj </i> porażce. Porażka zdarza się tylko wtedy, gdy całkowicie się poddasz. Zmęczenie to coś, co tworzysz poprzez negatywne myślenie i samokrytykę. Znajdź energię w swoim optymizmie i pragnieniu przygody oraz w nauce, którą niesie ze sobą życie.

To kwestia perspektywy. Wszystko w klimacie kochanie.

Tagi :