Mężczyźni mówią: „Nigdy więcej przemocy wobec kobiet”

Ogłoszenia towarzyskie, anonse erotyczne 28 października, 2020 Brak komentarzy

Statystyki są zaskakujące. Według sondażu Commonwealth Fund prawie jedna trzecia amerykańskich kobiet przyznaje się, że w pewnym momencie swojego życia była wykorzystywana fizycznie lub seksualnie przez męża lub chłopaka.

Chociaż sama myśl o tym jest przytłaczająca, są dobre wieści. Kształcąc siebie i innych wokół siebie na temat przemocy wobec kobiet, możesz wpłynąć na tych, którzy ją obecnie doświadczają, i na przyszłe pokolenia. Jest to problem społeczności i wymaga nas wszystkich, aby rozwiązać problem i wprowadzić zmiany w naszych społecznościach.

„Wiele osób niechętnie rozmawia o nadużyciach, ponieważ uważają to za„ problem prywatny ”lub„ problem kobiet ”- powiedziała Sheryl Cates, dyrektor wykonawcza Texas Council on Family Violence, operator krajowej gorącej linii ds. Przemocy domowej. „Ale odkrycie, że przemoc domowa jest wzorem władzy i kontroli, którego dorośli i młodzież używają wobec swoich bliskich partnerów, może zacząć rozbijać niektóre z powszechnych błędnych przekonań na ten temat i pomóc wydobyć go zza zamkniętych drzwi”.

Niedawno mężczyźni przyjęli płaszcz i głośno i wyraźnie oznajmiali: koniec z przemocą wobec kobiet.

Jednym ze sposobów angażowania się mężczyzn jest rozmawianie z młodymi chłopcami w ich życiu o budowaniu zdrowych relacji.

Mimo powszechnej mądrości młodzi ludzie chcą wskazówek od dorosłych. Badania wskazują, że prawie połowa chłopców i dziewcząt twierdzi, że chce dowiedzieć się więcej o nadużyciach w związkach – co to znaczy i jak temu zapobiec. W tym samym badaniu 31 procent nastolatków w wieku od 13 do 17 lat przyznało, że doświadczyło przemocy na randkach lub ich znajomego.

Dorośli mężczyźni odgrywają ważną i wyjątkową rolę w kształtowaniu myśli i postaw w życiu młodego człowieka. Rozmowa z chłopcami wcześnie i często jest kluczowym krokiem w zatrzymaniu cyklu przemocy. W ten sposób mogą przeciwdziałać niezliczonym wiadomościom, które chłopcy widzą i słyszą, utożsamiając przemoc z „byciem silnym”, „twardym zachowaniem” i „byciem mężczyzną”.

W tym celu Liz Claiborne Inc. współpracowała z ekspertami w dziedzinie przemocy w rodzinie i opracowała podręcznik, który ma pomóc mężczyznom rozpocząć trudne rozmowy z chłopcami w ich życiu na ten ważny temat.

Podręcznik zatytułowany „Tough Talk: What Boys Need to Know About Nadużywanie Związków” jest najnowszą z serii broszur stworzonych przez firmę, aby pomóc mężczyznom, kobietom, rodzicom i nastolatkom rozwiązać ten problem.

Tagi :