Miłość – czy pozwalasz swojemu partnerowi wiedzieć, za co go kochasz?

Ogłoszenia towarzyskie, anonse erotyczne 28 października, 2020 Brak komentarzy

Czy kiedykolwiek opowiadałeś swojemu partnerowi o jego dobrych cechach? Czy mówisz im, dlaczego ich kochasz? Czy sprawiasz, że czują się dobrze, mówiąc im, dlaczego są takie cudowne? Czy uszczęśliwiasz ich, mówiąc im, co w nich lubisz? Jeśli nie, zacznij. Wprowadź świeże powietrze do swojego związku i pozwól swojemu partnerowi poczuć się dobrze.

Spróbuj powiedzieć im kilka rzeczy. Mogą być… Nigdy nie sprawiasz, że czuję się źle. Jesteście stworzeni dla mnie, a ja jestem dla was. Masz piękne ciało. Uwielbiam twoją fryzurę. Kiedy patrzę w twoje oczy, omdlewam z ekstazy. Czekam, aż usłyszę twój głos. Twój dobór słów jest doskonały. Czekam by być z tobą. Lubię być z tobą. Czekam, aż zasnę, aby znów spotkać Cię w moich snach. Kocham cię, ponieważ jesteś pięknym człowiekiem. Jesteś tak inteligentny, że mnie denerwuję. Chcę być z tobą cały czas. Podczas pracy wciąż o Tobie myślę. Myślę o tobie cały czas. Po spotkaniu z tobą moje życie się zmieniło. Nigdy nie marzyłem, że będę miał tyle szczęścia, że ​​spotkam kogoś tak dobrego.

W naszych związkach zawsze powinniśmy być bardzo liberalni w pochwałach. Powinniśmy być bardzo skąpi wobec obwiniania i krytyki. Należy unikać wszelkich słów, które mogą zranić. Każde słowo, które może sprawić, że twój partner poczuje się dobrze, powinno być używane wielokrotnie. Niech twój związek będzie niebiański, a nie piekło. Pozwól swojemu partnerowi poczuć, dlaczego tak bardzo go kochasz i jakie są takie cudowne.

Tagi :