Miłość – czy trzeba ją koniecznie zniszczyć?

Ogłoszenia towarzyskie, anonse erotyczne 28 października, 2020 Brak komentarzy

Niedawno zobaczyłem post pewnego mężczyzny na forum, w którym mówił, że jest żonaty od dwudziestu siedmiu lat, ale wciąż nie mógł przestać myśleć o swojej żonie. Chciał z nią być i myślał o niej nawet podczas pracy. Niektórzy sugerowali, że powinien skonsultować się z terapeutą. Czy widzisz tragiczne pytanie i odpowiedzi?

Oto mężczyzna, który kocha swoją żonę po dwudziestu siedmiu latach. Tyle słyszał o kłótniach małżeńskich i zerwaniach, że myśli, że coś z nim jest nie tak. To tak, jakby powiedzieć, że jestem zdrowy i wcale nie choruję. Proszę doradź. niektórzy mogą powiedzieć, proszę, idź natychmiast i spotkaj się z lekarzem, aby dowiedzieć się, dlaczego nie zachorujesz i proszę, zachoruj tak wcześnie, jak to możliwe.

Żyjemy w negatywach. Tracimy równowagę umysłu i zdolność myślenia. Dlaczego mielibyśmy się przedstawiać jako liczba i zastanawiać się, czy nie spadamy z grup statystycznych i wyników, które przewidują zagładę małżeństwa po dwudziestu siedmiu latach. Mężczyzna powinien być raczej zachwycony i dziękować Bogu. Jego żona powinna czuć się bardzo szczęśliwa i oboje powinni zacząć pomagać innym utrzymać ich miłość przy życiu przez długi czas. Takie błogosławieństwo jest rzadkością w dzisiejszym świecie. Ale to negatywna dyskusja na temat zerwania i rozwodów skłania rozsądną osobę do zadawania takich pytań.

Tagi :