Miłość – o lojalności w miłości

Ogłoszenia towarzyskie, anonse erotyczne 28 października, 2020 Brak komentarzy

Lojalność lub wierność oznacza oddane zobowiązanie, którego nie można łatwo złamać. Bycie lojalnym oznacza dotrzymywanie wszystkich obietnic złożonych na całe życie. Dotrzymywać wszystkich podjętych zobowiązań na zawsze. Lojalność to raczej bardzo łatwe słowo, ale bardzo chwalebna cecha, która jest trudna do utrzymania dla wielu ludzi.

Lojalność nie uwzględnia zmiany okoliczności. Jeśli jestem lojalny wobec swojego partnera, a mój partner spotka się z wypadkiem, który go bardzo oszpeci, nie oznacza, że ​​odchodzę do kogoś lepiej wyglądającego. Jeśli powierzę komuś o moim związku, a ta osoba po jakimś czasie zbankrutuje, nie oznacza to, że będę szukał bogatszych osób. Każda sytuacja jest próbą lojalności. W niektórych krajach prawo zezwala na zerwanie zobowiązań małżeńskich, jeśli twój partner oszaleje. Ale wielu lojalnych ludzi nie zrywa związku nawet w tym czasie.

Każdy związek opiera się na zaufaniu i prawdzie. Jeśli związek zaczął się od kłamstwa, nigdy nie będzie trwał. Podstawą są kłamstwa. Jak prawda może wyrosnąć z ziarna kłamstwa? Pierwszą potrzebą lub wymogiem długotrwałego związku jest bycie prawdomównym pod każdym względem. Oszukiwanie innych, aby wierzyli w nieprawdę, jest grzechem.

Kiedy już zdecydowałeś się i zobowiązałeś się do lojalności, nigdy nie powinieneś jej łamać pod żadnym pozorem. Nie ma na to usprawiedliwienia. Robiąc taką czynność, krzywdzimy drugiego partnera, który w nas wierzył, i krzywdzimy siebie, stając się niewierną i niewiarygodną osobą. Po tym całkowicie tracimy poczucie własnej wartości. Kiedy to się stanie, ścieżka będzie tylko w dół, aż do piekła. Miłość i lojalność idą w parze. Jak możemy być nielojalni w miłości? To niemożliwa myśl.

Kochać i być kochanym to błogosławieństwo. Złamanie tego przez nielojalność jest grzechem przeciwko dobru i Bogu. Jeśli przypadkiem ktoś popełni akt nielojalności, należy natychmiast przyznać się do winy i poprosić o przebaczenie. Czy związek kiedykolwiek pozostanie taki sam po tym akcie nielojalności? Nie. Jeśli ktoś nie ma szczęścia, mając niezwykłego partnera, związek nigdy nie pozostanie taki sam. Lepiej zawsze być lojalną i prawdomówną osobą.

Tagi :