Pomysły na randki dla nieświadomych

Ogłoszenia towarzyskie, anonse erotyczne 28 października, 2020 Brak komentarzy

Pierwsze randki nigdy nie przestają być jednym z najbardziej ekscytujących wydarzeń w życiu. Jednak randkowanie może stać się nudne, jeśli się na to pozwoli. Oto kilka pomysłów na randki, które z pewnością sprawią, że randkowanie będzie jak nowa, błyszcząca para butów.

1. Piknik na wyspie

Jeśli masz moolah, zawsze możesz zorganizować podróż i udać się na bezludną wyspę. Prosty piknik na niezbyt prostej wyspie sprawi, że randkowe życie będzie przyjemne, na które zawsze czekałeś. Docenią to również pary małżeńskie.

2. Data tripu żywnościowego

Nie musisz wydawać tak dużo, jeśli wybierasz się tylko do sieci fast foodów. Ale o wiele przyjemniej jest chodzić do restauracji i próbować specjałów każdej restauracji. Nie zapomnij pominąć niektórych ciężkich przekąsek przed zrobieniem tego rodzaju randki.

3. Pobieranie próbek wina

Może to być przyjemniejsze, jeśli jesteś w kraju europejskim, w którym jest mnóstwo wszelkiego rodzaju win. Jednak w każdym miejscu pojawia się wiele prywatnych winnic. Odrób swoją pracę domową i zobacz, czy możesz znaleźć lokalną winnicę w pobliżu Twojej lokalizacji. Tylko upewnij się, że nie tolerujesz alkoholu, aby cieszyć się tym pomysłem na randkę.

4. Dowiedz się czegoś nowego

Nauka nowej umiejętności może być przydatna. Nauka nowej umiejętności z kimś innym to niezawodny sposób na wyczarowanie ekscytującego nastroju podczas randki. Pomyśl o Demi Moore i Patricku Swayze, ale żaden z was nie jest oczywiście duchem!

5. Zakupy okien

Kto powiedział, że tylko kobiety mogą cieszyć się taką randką? Nawet jeśli nie jest to pierwsza randka, o ile facet będzie również chodził do sklepów, które lubi odwiedzać, może to być jeden zabawny czas dla was obojga. Może również sprawić, że oboje poznacie się nawzajem, jeśli chodzi o rzeczy materialne. Wskazówka: przeczucie na prezent.

6. Prawda czy wyzwanie – data

Wybierz miejsce, do którego chcesz się udać. Następnie, udając się do tego obszaru, możesz dobrze się bawić, poznając swoje tajemnice, grając w prawdę lub wyzwanie.

7. Data sportu

Wybierz się na wędrówkę, grę w golfa, wspinaczkę górską lub cokolwiek innego, co sprawi, że oboje będziecie pasować. To jeden z tych pomysłów na dobrą randkę, ponieważ sport wywołuje produkcję tej substancji chemicznej w organizmie, która sprawia, że ​​czujesz się dobrze. Słodkie!

Dzięki tym pomysłom nigdy nie zabraknie Ci nowych i fascynujących zajęć do wykonania. Po prostu bądź kreatywny.

Tagi :