Quiz miłosny – czy Twoje wartości są takie same jak w przypadku partnera?

Ogłoszenia towarzyskie, anonse erotyczne 28 października, 2020 Brak komentarzy

Wszyscy mamy wiele wad. Wszyscy również staramy się żyć zgodnie z naszymi wartościami. Wartości takie jak uczciwość, miłość, współczucie, miłosierdzie i inne, których uczono nas od dzieciństwa i które szanujemy, kierują wieloma naszymi działaniami. Niestety wraz z degradacją wartości społecznych upadają również wartości osobiste. Poza tym dyskusja dotyczy wartości, które szanujesz i wartości, które szanuje twój partner – czy są one wspólne?

To pytanie i odpowiedź na to pytanie mogą zadecydować o przyszłości twojego związku. Dam ci przykład. Przypuśćmy, że wierzysz, że drobne kłamstwo lub oszustwo w celu wspierania twojej sprawy nie jest złe i jest dla ciebie do zaakceptowania. Twój partner jest głęboko przekonany, że nigdy nie można zrobić nic złego. Czy ten konflikt wartości nie spowoduje konfliktu w relacjach, ponieważ żyjemy zgodnie z naszymi wartościami? Ci, którzy wierzą w rozmowę o wolności z wartościami, mogą nie odczuwać takiej krzywdy, ale ci, którzy wierzą w życie według swoich wartości na każdym kroku, nie mogą marzyć o złamaniu ich wartości dla nikogo. To powoduje konflikt wartości.

Przed wejściem w jakikolwiek związek nie daj się zaślepić romantycznej miłości. Porównaj swoje wartości z wartościami potencjalnego partnera. Jeśli zauważysz konflikt w głównych wartościach, nie kontynuuj związku. Jeśli główne wartości są zgodne, a konflikt dotyczy małych części, możesz o tym porozmawiać ze swoim partnerem. Wartości są cenne. Nadają kierunek naszemu życiu i je kształtują. szanuj ich, zanim wejdziesz w związek. W przeciwnym razie napotkasz przed sobą duże problemy. Ci, którzy podzielają wspólne wartości, prowadzą razem wspaniałe życie.

Tagi :