Randki – Czy jesteś nieśmiały wobec płci przeciwnej?

Ogłoszenia towarzyskie, anonse erotyczne 28 października, 2020 Brak komentarzy

Wielu z nas nieśmiało rozmawia z płcią przeciwną. To nas nie prowadzi. Boimy się rozmawiać z osobą płci przeciwnej. Dzieje się coś, co nas powstrzymuje. Dlaczego się boimy? Nie boimy się rozmawiać z osobami tej samej płci. Jesteśmy pewni siebie. Mamy wystarczającą samoocenę i cenimy siebie jako pożądanych. To czemu? To tak, jakby w umyśle znajdował się wyłącznik, który mówi „nie” w rozmowie z osobami odmiennej płci.

Co można zrobić na ten temat? Ten problem dotyczy naszego umysłu. Nasz umysł podpowiada nam, że nie jesteśmy warci. Możemy zostać odrzuceni. Można się z nas śmiać. Nasz umysł ostrzega nas, abyśmy się przed tym bronili i mówi, że nie – nie wolno ci zbliżać się do nikogo z płci przeciwnej. To jest mechanizm umysłu. Walcz albo uciekaj. W tym przypadku uciekamy się do lotu. Ale dzięki tej ucieczce nigdy nie zdobędziemy pożądanego partnera. Zawsze pozostaniemy sami i tylko tęsknie patrzymy na inne pary krążące w pobliżu. Więc co powinniśmy zrobić?

Pierwszym krokiem w takich przypadkach jest ocena siebie i porównanie się z naszymi przyjaciółmi. Czy jesteśmy tak mądrzy jak oni? Czy jesteśmy tak inteligentni jak oni? Czy jesteśmy tak pewni siebie jak oni? Czy jesteśmy tak reprezentacyjni jak oni? Czy nasza osobowość jest równie dobra? W większości z tych problemów może się okazać, że zdobywasz więcej punktów niż Twoi znajomi. Więc jedna rzecz jest ustalona. Jesteś pożądaną osobą. Jeśli twoi przyjaciele nie są nieśmiali, dlaczego jesteś? Zbierz siłę i pewnie podchodź do osób płci przeciwnej. Nie martw się o odrzucenia. Przyczyn może być wiele. Podejdź mądrze, a na pewno znajdziesz kogoś dobrego na randkę. Powodzenia.

Tagi :