Randki – jak imponować z pewnością

Ogłoszenia towarzyskie, anonse erotyczne 28 października, 2020 Brak komentarzy

Dla wielu osób pierwsza randka jest stresująca. Czujesz presję, by zaimponować, czujesz, że jesteś pod obserwacją i twoje wady zostaną ujawnione, czujesz, że jakaś przypadkowa uwaga, którą zrobisz, może zrujnować cały wieczór. Efekt tych wszystkich rzeczy można znacznie zmniejszyć, zwiększając swoją pewność siebie. Jeśli dodasz pewności siebie, będzie to bardziej atrakcyjne na randkę i będziesz bardziej cieszyć się wieczorem. Jak więc stać się bardziej pewnym siebie?

Posiadanie pewności siebie to tylko stan umysłu i bardziej zależy to od tego, jakie „historie” sobie opowiadasz, niż od jakichkolwiek dobrych cech lub umiejętności, które możesz mieć. Rozumiem przez to, że wmawiasz sobie, że jesteś jedną z tych osób, które zawsze są w centrum uwagi. Znasz ten typ – osobę, na którą wszyscy patrzą iz którą każdy chce porozmawiać. Jeśli powiesz sobie, że jesteś tego rodzaju osobą, jest większe prawdopodobieństwo, że staniesz się taką osobą. Wyobraź sobie więc siebie jako osobę pewną siebie, pracuj nad tym, aby cały czas utrzymywać ten mentalny obraz siebie.

Pamiętaj, że to przecież tylko randka. To nie jest kwestia życia czy śmierci. Nie zadecyduje o całej reszcie twojego życia, chyba że poślubisz tę osobę
idziesz na randkę! Więc po prostu ciesz się randką i powtarzaj sobie, że to jest to, co masz robić. Ten rodzaj myślenia może odciążyć Cię i sprawić, że będziesz wyglądać na bardziej zrelaksowanego, co z kolei sprawi, że będziesz bardziej atrakcyjny.

Powiedzieć prawdę. Nie ma sensu udawać kogoś, kim nie jesteś, lub że możesz robić rzeczy, których tak naprawdę nie możesz. Po pierwsze, ciężko jest zapamiętać, co powiedziałeś, kiedy coś wymyśliłeś. Ponadto, jeśli pójdziesz na inną randkę z tą osobą, w końcu dowiedzą się, że nie powiedziałeś prawdy. Może to być co najmniej niezręczne i może prowadzić do utraty potencjalnie miłego związku. Więc bądź sobą.

Oczywiście chcesz wykorzystać swoje mocne strony i pomniejszyć wszelkie słabości, które możesz mieć. To naturalne. Ale nie rób tego kosztem mówienia prawdy. tutaj jest różnica. Twoja randka prawie na pewno będzie próbowała podkreślić swoje własne zalety, to tylko jedna z zasad randkowej gry.

Jeśli wmawiasz sobie, że jesteś wyjątkową osobą i atrakcyjną osobą i wmawiasz sobie wiarę w siebie, jest bardziej prawdopodobne, że twoja randka też będzie ufać tobie.

Tagi :