Randki – jak odnieść wielki sukces na pierwszej randce?

Ogłoszenia towarzyskie, anonse erotyczne 28 października, 2020 Brak komentarzy

Przeczytałem wiele pytań od zmartwionych datowników na temat tego, jak osiągnąć sukces. Nie myślą o sukcesie na pierwszej randce. Niestety tak bardzo martwią się o swój sukces, że czują, że byliby szczęśliwi, gdyby udało im się odnieść sukces po wielu próbach. Skąd takie negatywne myślenie i takie niskie cele? Powiem ci, jak możesz odnieść wielki sukces na swojej pierwszej randce.

Randki i zmartwienia nie idą w parze – proszę zrozumieć, że martwienie się o wynik randki zniweczy Twoje szanse na sukces. Po co się martwić? Tylko przez jakiś czas będziesz spotykać osobę płci przeciwnej. Niezależnie od tego, czy chemia się rozwija, czy nie, co masz do stracenia? Po co się tak martwić – niebo nie spadnie.

Randka i pewność siebie to połączenie sukcesu – czy jesteś życiową porażką? Czy jesteś przegrany? Czy nie jesteś inteligentny? Czy nie jesteś osobą na to zasługującą? Nie jesteś mądry? Jeśli jesteś tym wszystkim, dlaczego nie czujesz się pewnie na randce? Pozwól swojemu partnerowi się martwić, dlaczego się martwisz? Musisz dać się przekonać, a nie odwrotnie. Idź na randkę z pewnością siebie. Twoja pewność siebie pomoże Ci poradzić sobie w każdej sytuacji.

Randki wymagają otwartej i szczerej komunikacji – po co działać i myśleć o dialogach, które nie są twoje. Podobnie, po co myśleć o kłamstwie? Bądź szczery i otwarty na wszystko. Mów tak, jakbyś rozmawiał z dobrym przyjacielem. Z każdego słowa powinno wypływać zaufanie.

Randkowanie wymaga charyzmy – tak; urok lub charyzma czyni osobę bardzo atrakcyjną. Pokaż się jako ktoś bardzo pożądany. Twój język ciała powinien być językiem charyzmatycznej osoby.

Randkowanie może być sukcesem, jeśli się tym nie martwisz i okazujesz się bardzo pożądaną osobą. Choć raz pozwól drugiej stronie martwić się, czy może Cię przekonać. Sukces odniesiesz już na pierwszej randce.

Tagi :