Randki – jak wygrać miłość

Ogłoszenia towarzyskie, anonse erotyczne 28 października, 2020 Brak komentarzy

Miłość zbuduje twoje serce marzycielskimi piosenkami i stworzy magiczny świat, w którym będziesz mógł żyć. Jak sprawisz, że ci, których tak bardzo kochasz, będą cię kochać? Jak możesz być pewien, że zdobędziesz miłość?

Podejmij się tej wizualizacji. Ciesz się tą nieustanną przyjemnością, którą ci to przyniesie. I sam poczuj, jak wspaniałe stało się twoje życie miłosne.

Jesteś w kimś zakochany. Chcesz, żeby ktoś cię też kochał. Co robisz? Prosty! Wyobrażać sobie! Pamiętaj, miłość ma wszystko, co dotyczy twojego serca i umysłu. Jeśli potrafisz zachować zdrowe serce i utrzymywać z tobą dobre relacje, możesz mieć całą miłość, jakiej pragniesz.

Wyobraź sobie swoje serce. Możesz wizualizować to jak prawdziwe biologiczne serce lub nawet symboliczne serce walentynkowe.

Śmiało i zapytaj swoje serce, jak się dzisiaj czujesz. Czy to smutne? Samotny? Rozczarowany? Zrozum, jakie to uczucie. Posłuchaj, co ma ci do powiedzenia. Następnie powiedz swojemu sercu, że starasz się, aby było lepiej.

Jaki jest stan Twojego serca? Czy to smutne? Czy jest młodzieńczy. Czy wygląda zdrowo? Czy jest rozdarty lub zraniony? Czy jest ranny? Teraz napraw swoje serce. Masz wszystkie potrzebne narzędzia. Jeśli jest rozdarty w miejscach, zszyj je. Jeśli jest zraniony, lecz ranę.

Kiedy twoje serce wygląda na zdrowe, wypełnij je po brzegi światłem. Wyobraź sobie, jak lśniące światło wpływa do Twojego serca i dociera do każdego zakamarka. Twoje serce jest nie tylko zdrowe, ale nawet czuje, że żyje. Posłuchaj bicia swojego serca?

Zrób to dobrze. Dziękuj swojemu sercu, że utrzymałeś cię przy życiu. Chwal jego niestrudzoną wydajność. Im bardziej dziękujesz swojemu sercu, tym staje się zdrowsze.

Teraz, gdy twoje serce jest zdrowe i szczęśliwe, jesteś teraz gotowy, by zdobyć miłość. Wyobraź sobie osobę, którą kochasz lub kogo najbardziej pragniesz. Widzisz osobę wyraźnie? Jak ona / on wygląda? Jakiego koloru są włosy? Jakie ubrania ma na sobie? Jak wysoka jest ta osoba? Czy jest jakiś gest, który jest wyraźnie jego / jej?

Niech osoba pojawi się przed tobą. Jak daleko jest ta osoba? Przyprowadź go / ją bliżej, maksymalnie pięć stóp od siebie. Teraz wyobraź sobie swoje zdrowe serce połączone z jego / jej sercem. Możesz użyć dowolnego materiału do połączenia. Sznur, łańcuszek, satynowa wstążka – to może być po prostu wszystko. To może być nawet wyimaginowane. Celem jest połączenie miłości z miłością, aby między wami przepływała energia.

Kiedy już połączysz miłość, wyobraź sobie, jak robisz coś kochającego z osobą, którą kochasz. Rób wszystko, co robią ludzie, którzy się kochają. Chodźcie ramię w ramię, chodźcie na tańce, siadajcie przy lodzie, kochajcie się, przytulajcie – możecie się nawet całować.

Im bardziej wizualizujesz osobę, którą kochasz w sposób opisany powyżej, tym silniejsza miłość przepływa między wami. Aż pewnego dnia naprawdę obejmujesz i całujesz osobę, aby powiedzieć, jak bardzo ją / ją kochasz.

A jeśli kiedykolwiek poczujesz, że miłość zaczyna zanikać, ponownie przejdź przez wizualizację.

Niech MIŁOŚĆ żyje wiecznie.

Tagi :