Randki – komunikacja jest kluczem

Ogłoszenia towarzyskie, anonse erotyczne 28 października, 2020 Brak komentarzy

Czasami, gdy czytam pytania zadawane przez ludzi na forach randkowych, dostrzegam ciekawe zjawiska. Wszyscy rozmawiają o swoich problemach, pytaniach i wszystkim o randkowaniu z innymi, ale nie pytają partnera randkowego o to, co należy zrobić. Ciekawe, że tak jest – dziecko płacze, a mama w sieci pisze, że moje dziecko płacze, co mam zrobić? Dlaczego nie zapytasz dziecka? Podobnie większość problemów związanych z randkami można łatwo rozwiązać, jeśli zapytamy naszego partnera. Dowiedzmy się więcej.

Czy jesteś pewny swojego partnera na randce?

Czy jesteś pewny swojego związku i partnera? Jeśli jesteś pewien swojego wyboru partnera do randek, większość problemów można rozwiązać. Cokolwiek może być problemem, zapytaj go / ją. Czasami ludzie są zdumieni prostymi pytaniami, ale gdy zdadzą sobie sprawę, że jesteś bardzo szczery i otwarty na temat swojego związku randkowego, pokochają to.

Po co bać się randek?

Ludzie boją się, że mały zły krok może zepsuć randkowanie i będą musieli ponownie zacząć szukać. To nie jest prawda. Strach zabija twoje naturalne zachowanie. Strach sprawi, że będziesz bardzo ostrożny podczas randek. Proszę, przestań się bać. Niebo nie spadnie. Bądź naturalny i nie martw się. Jeśli jesteś dobry, a twój partner cię lubi, wszystko się skończy.

Randki i komunikacja – dobra komunikacja to klucz do sukcesu. Rozmawiaj i słuchaj jak najwięcej. Nie ukrywaj uczuć. Wyraź je. Nie ukrywaj obaw, rozmawiaj o nich. Nie ukrywaj pragnień; wyrażaj je, a otrzymasz prawdziwą satysfakcję.

Tagi :