Randki, narkotyki i alkohol

Ogłoszenia towarzyskie, anonse erotyczne 28 października, 2020 Brak komentarzy

Droga córko,

Bardzo Cię kocham. Chciałbym móc zawsze chronić cię przed wszystkimi niebezpieczeństwami, ale wiem, że nie mogę. Dorastasz i będziesz musiał stawić czoła niebezpieczeństwom i samodzielnie podejmować decyzje. Jednak zawsze tu jestem i zawsze mogę być dobrym trenerem. Proszę, w każdej chwili porozmawiaj ze mną o jakimkolwiek problemie, który możesz mieć, nawet jeśli coś schrzaniłeś. Sam kilka razy zawaliłem.

Myślałem o moim ostatnim liście na temat randek. Chciałbym kontynuować te myśli. Gdy myślę o potencjalnych zagrożeniach, których należy unikać, na szczycie listy znajdują się narkotyki i alkohol.

W momencie, gdy dowiesz się, że chłopak używa jakiegokolwiek nielegalnego narkotyku, zacznij wybierać miejsce rozstania. Nigdy nie pozwól, aby związek nadal myślał, że zrezygnuje z narkotyków. Wiem, że to brzmi okrutnie, ale to prawda. Osoby używające narkotyków będą patrzeć Ci w oczy i przekonująco kłamać na temat zażywania narkotyków. Używanie narkotyków faktycznie zmienia ich osobowość. Będą kłamać i robić rzeczy, których normalnie by nie zrobili.

Kiedy zrywasz z kimś w związku z zażywaniem narkotyków, sytuacja jest trochę inna. Jak opisano wcześniej, wybierz lokalizację półprywatną, ale publiczną, taką jak restauracja. Weź własny transport i wystarczającą liczbę dolarowych rachunków, aby zapłacić za wszystko, co zamówisz, jeśli spotykasz się w restauracji.

Przejdź od razu do problemu. Jeśli go lubisz, powiedz mu to. Jeśli ma jakieś dobre strony, pochwal go. Następnie powiedz mu, że nie możesz dalej umawiać się z nim, ponieważ używa narkotyków. Powiedz mu, że zdecydowałeś się na to dawno temu i że się tego trzymasz. Jeśli to prawda, powiedz mu, że nadal uważasz go za przyjaciela, ale nie umawiasz się z nim.

Będzie próbował zminimalizować używanie narkotyków. Może powiedzieć, że nie używa narkotyków tak często i że to nic wielkiego, wszyscy to robią. Może powiedzieć, że może rzucić, kiedy tylko zechce. Może próbować sprawić, że poczujesz się winny za tak złe traktowanie go. Nie wierz w to wszystko. Powiedz mu, że tylko on może decydować o tym, co chce robić, życzysz mu wszystkiego najlepszego i masz nadzieję, że dla niego zdecyduje się zrezygnować z narkotyków. Wstań i wyjdź.

Za mniej więcej tydzień może zadzwonić i powiedzieć, że nie ma żadnych narkotyków i ma się świetnie. Pogratuluj mu i powiedz mu, że nie będziesz rozważał randkowania z nim, dopóki nie będzie wolny od narkotyków przez co najmniej rok. Wtedy spróbuje sprawić, że poczujesz się źle z powodu bycia tak nierozsądnym. Może nawet próbować sprawić, że poczujesz się winny, że nie pomogłeś mu powstrzymać się od narkotyków, kontynuując związek. Bez ciebie może znowu zacząć brać narkotyki. Nie kupuj tego. Powiedz mu, że to do niego należy rzucenie narkotyków, a nie ty. Nie jesteś odpowiedzialny za jego zachowanie. Nawiasem mówiąc, jeśli myślisz, że wszyscy biorą jakieś narkotyki, więc nikt nie został do tej pory, kręcisz się wokół niewłaściwych ludzi.

Skoro już o tym mowa, czy musimy rozmawiać o zażywaniu narkotyków? Nie sądzę, że tak jest, ale jeśli tak, to proszę, porozmawiajmy. Musisz wiedzieć, że istnieje wiele fałszywych informacji, z których większość pochodzi od ludzi, którzy używają narkotyków. Sprawiają, że brzmi to naprawdę dobrze. To nie jest. Widziałem wielu ludzi, którzy stracili rodzinę, przyjaciół, produktywny styl życia, a czasem życie, ponieważ narkotyk stał się numerem jeden w ich życiu.

Czy wiesz, co mnie najbardziej denerwuje? Żaden z tych ludzi nie postanowił zniszczyć ich życia. Jestem pewien, że gdyby ci ludzie wiedzieli, jakie zniszczenia czekają, nigdy nie zażyliby tego pierwszego narkotyku, który wydawał się tak nieszkodliwy. W rzeczywistości najgroźniejszy z narkotyków jest przyjmowany jako pierwszy. Na początku wydaje się to takie nieszkodliwe.

Pomimo powagi używania narkotyków istnieje proste rozwiązanie; po prostu tego nie rób. Nie bierz tego pierwszego leku. Bez względu na to, jak nieszkodliwe może się to wydawać lub jak dobrze brzmią to inni ludzie, nie rób tego. Podejmij tę decyzję teraz, zanim spotkasz się z „przyjaciółmi”, którzy zachęcają Cię do „po prostu spróbuj”. Podejmij decyzję teraz, abyś nie musiał decydować, kiedy jesteś pod presją. Przychodzi czas, kiedy musisz podjąć kilka decyzji o sobie. Podejmuj dobre decyzje.

Swoją drogą, co byś zrobił, gdybyś był z grupą przyjaciół i nagle pojawił się alkohol lub nielegalny narkotyk? Możesz myśleć „Nie bierz tego”. To dobra odpowiedź, ale w tej sytuacji musisz zrobić więcej. Musisz natychmiast opuścić grupę. Jeśli osoba z narkotykami lub alkoholem największa rzecz z umysłu tego męża Bożego. Był sceptykiem w tej sprawie. Jego życie miało służyć Bogu w Papui-Nowej Gwinei.

Pierwsza obserwacja Gilla dotyczyła szybko poruszającego się światła, które zobaczył na lokalnym, niezamieszkałym szczycie górskim. Gill twierdzi, że przykuło to jego uwagę, ponieważ poruszał się w inteligentny sposób i szybciej, niż wydawało mu się to możliwe. Nie myślał więcej o tym wydarzeniu, dopóki jego osobisty asystent nie zauważył latającego statku w kształcie spodka, mniej więcej miesiąc później. Gill odrzucił to jako naturalne wydarzenie lub zjawisko.

26 czerwca 1959 r. O godzinie 18:45 ponownie zaobserwował „światło na niebie”. Wieść o tej obserwacji nie tylko szybko rozniosła się po wiosce, ale przyciągnęła w sumie trzydziestu ośmiu mieszkańców wioski na misję, aby być świadkami tego wydarzenia. W zaprzysiężonych oświadczeniach każdej osoby, masa stwierdziła, że ​​nad misją unosił się duży statek w kształcie dysku o długości pięciu pełnych księżyców ustawionych w szeregu od końca do końca. Widzieli także podobnych do ludzi obcych poza unoszącym się statkiem. Chodzili po czymś w rodzaju kabiny nawigacyjnej otaczającej statek. Istoty wydawały się pracować na zewnątrz tego statku. Po około 45 minutach istoty zniknęły na pokładzie statku i odleciały o 19:30.

Nie mogąc oderwać się od oglądania nieba, zobaczyli latające mniejsze statki. Mniejszy statek pojawił się około 20:30. a potem, około dwadzieścia minut później, ponownie pojawił się większy, oryginalny statek. Ta obserwacja trwałaby w sumie cztery godziny. Jakiś ruchomy front pogodowy przyniósł zachmurzenie, które przesłaniało statki. Ojciec Gill przygotował raport, który został podpisany przez dwudziestu pięciu Doświadczających.

Ta jedyna w życiu obserwacja, wystarczająco niewiarygodna, miała się powtórzyć następnego wieczoru.

Następnego wieczoru o 18:00 ponownie pojawił się główny statek kosmiczny wraz ze swoimi mieszkańcami. Wydawało się, że towarzyszą mu statki pomocnicze. Dwa z tych stworzeń po raz kolejny wydawały się dokonywać jakichś korekt lub napraw na zewnątrz i na środku statku, podczas gdy trzecia faktycznie obserwowała ojca Gilla i jego parafian. Zauważywszy, że stworzenie obserwuje grupę kościelną i nie wie dokładnie, co robić, ojciec Gill pomachał do istoty. Bycie odwzajemnił gest. Gill i jego grupa następnie pomachali wszystkim małym istotom podobnym do ludzi, które najwyraźniej zostały odpowiednio wychowane przez ich obcych rodziców, i odmówili. Trwało to jakiś czas. Ludzie machali, a obcy cofaliby się. Upewniwszy się, że wszystko jest w porządku, ludzie weszli do środka, aby odbyć nabożeństwo. Kiedy po zakończeniu służby wyszli na zewnątrz, statków już nie było. To wydarzenie powtórzyło się po raz trzeci następnego dnia, a potem nie było więcej obserwacji.

Chociaż mniejsze statki, które wyglądały jak światła, można było wytłumaczyć jako jakieś naturalnie występujące wydarzenie, główny statek nie. Było widoczne i na tyle blisko, że można było dostrzec stwory zwracające przyjacielskie pozdrowienia. Myślę, że gaz bagienny, gęsi czy balony pogodowe nie mogą wymieniać powitań z ludźmi.

Co myślisz?

Tagi :