Randki – przygotuj się na zranienie

Ogłoszenia towarzyskie, anonse erotyczne 28 października, 2020 Brak komentarzy

Wielu z nas nienawidzi randek ze względu na kłopoty, jakie się z tym wiążą. Nigdy nie wiesz, jaką osobą będzie Twoja randka? Masz kilka wskazówek, ale gdy wiesz o nim więcej, twój entuzjazm spada. Nigdy nie prosiłeś o takiego partnera do randek. Nie ma nic wspólnego między wami, a ponieważ masz więcej randek, zaczynasz myśleć, że nie lubisz tej osoby. Może nie być zadbany lub zawsze spóźnia się, mówiąc kilka rzeczy, których nie rozumiesz, a to wszystko powoduje zamieszanie w twoim umyśle.

Jak mam teraz powiedzieć nie i zacząć od innej randki. Ten sam proces należy powtórzyć. To wszystko jest takie męczące. Na początku jesteśmy pełni entuzjazmu, ale po kilku doświadczeniach entuzjazm słabnie. Ogarnia nas zmęczenie. Pozwól mi na chwilę zapomnieć o randkowaniu i skupić się na karierze / studiach. To randkowanie całkowicie mnie frustruje. Wolałabym żyć sam i lepiej. Jestem zmęczona i zdezorientowana. Nie możesz sam o tym myśleć. Taka sytuacja nie jest rzadkością.

Czy można całkowicie przestać randkować? Niewielu może to zrobić. Potrzebujemy partnera, który nas spełni. Potrzebujemy kogoś, kto podzieli się życiem. Samotność może być gorsza. Co należy zrobić? Jeśli napotykasz powtarzające się awarie, zrób sobie przerwę na kilka dni. Pomyśl, co poszło nie tak. Czy wybrałeś zły wybór, czy Twoje oczekiwania nie były dla Ciebie jasne? Dowiedz się więcej o tym, czego chcesz i jak możesz przyciągnąć kogoś, kto ma takie cechy. Zapomnij o przeszłych niepowodzeniach. Wyczyść tablicę i uruchom ponownie.

Tagi :