Randkowanie na żądanie. Czy porady dla mężczyzn to mistyfikacja?

Ogłoszenia towarzyskie, anonse erotyczne 28 października, 2020 Brak komentarzy

Czy Twój styl randkowania jest na żądanie?
Czy to typowa rada randkowa dla mężczyzn? Nie! Na co jest zapotrzebowanie na randki? Dobra! Oto jest ! To podstawa! ! ! Jaki jest wynik finansowy?

Kobiety… Kobiety… Kobiety… i nie tylko Kobiety… Alleluja, kobiety i mieć swój styl randkowania na żądanie z tymi kobietami! Problem w tym, skąd je wziąć i jak dobrze zrobić wiele z nich (czyli dostać kawałek gorącej Mami Chocha)? Holla wróć, jeśli mnie poczujesz. Alleluja wracaj! Problem z końcem polega na tym, że jest wielu kandydatów na pszczoły, którzy mówią wszystkim, że mają wszystkie sposoby na zdobycie miodu tą lub inną metodą. Przeważnie są ebooki pełne błędnych informacji o tym, jak być cholernym komikiem, a nie poszukiwanym graczem na randki! Mówią ci, żebyś rzucił żart, może dźgnął kobietę w samoocenę i BUM, w którym jesteś! Jeśli w to wierzysz, lepiej zacznij wierzyć, że oni zarabiają trzy dolary, a świnie mają skrzydła! Prawdą jest, że jeden lub dwa żarty mogą pomóc przełamać lody, ale zwykle działa to, gdy jesteś już prawdziwym graczem na randki, a jakaś kobieta jest na tobie. Czujesz mnie ? Ale jak u diabła masz na sobie jakąś piękną kobietę, jakbyś był ostatnim mężczyzną na ziemi? Cóż, o to chodzi w mack’n, play’n i randkowaniu na żądanie (i to naprawdę jest gra) o zdobywaniu gorących kobiet. Nie jest to typowa rada randkowa!

Po pierwsze, to randkowanie na żądanie może zrobić każdy, bez względu na to, czy jesteś brzydki, gruby, chudy, przeciętny, bogaty, biedny, czy jakakolwiek jest Twoja sytuacja. Tak, stworzymy Twój styl randkowania na żądanie, najlepszy z męskich porad! Przykładem jest każdy PIMP, który zaczął słabo. Więc jak do cholery zdobył swoją kobietę? Czy kiedykolwiek widziałeś naprawdę przystojnego PIMP-a? Nie mam, więc jak on zainteresował nim te 19-letnie modelki? To nie jego wygląd to na pewno! Więc co ma PIMP, czego nie ma kwadratowy człowiek? Ma wiedzę. Znajomość PIMP-a, gra uliczna i wie, jak grać na odpowiednich strunach, aby kobiety kierowały randkami na żądanie.

Po drugie, bez względu na problem, musisz go zmienić, odwrócić, zmienić i sprawić, by gra była tak ścisła, jak 68-stopowy niski bicz jeźdźca toczący się po bloku, jak powie ci każdy, kto rozumie randkowanie na żądanie. Przykładem jest catipiller, który staje się motylem. Kiedy jest to catipiller, ludzie chcą na niego nadepnąć, ale kiedy jest to motyl, ludzie chcą go otaczać, zwłaszcza kobiety. Zmieniasz swoją grę, swoje nastawienie, wygląd, styl życia i wiedzę w grze randkowej na żądanie, kobiety będą chciały być w pobliżu! Ponownie pytam cię, czy masz styl randkowania na żądanie, czy też gra ma sens, a powinna!

Po trzecie, w przypadku randkowania na żądanie potrzebujesz kogoś z doświadczeniem, który tam był i zrobił to, aby pokazać ci, jak naprawdę to odłożyć! Kogoś, kto zna kluby, bary i całą scenę. Kogoś, kto umawiał się z wszystkimi typami kobiet. Ktoś, kto odniósł sukces na swoim koncie i ma wiedzę na temat randkowania w GRA.

Powodem, dla którego istnieje zapotrzebowanie na randki, jest to, że kobiety są podstępne, materialistyczne, wszechstronne, przebiegłe, wybredne i są świadome swojej wartości. To sprawia, że ​​nawet najzręczniejszym kolesiom trudno jest dogadać się z tymi kobietami. Wiesz, kobiety, których wszyscy chcą. Typy Import Tuner Model, piękne kobiety, które muszą być w rapowym teledysku, no wiesz, LA 10’s! Czekaj. Myślałem, że kobiety, które były LA 10 mają najniższą samoocenę? Tak i nie, ponieważ pokażę ci randki na żądanie. Musisz zadać sobie pytanie, dlaczego ciągle otaczają się gorącymi facetami, którzy mają fajne samochody? 1), ponieważ zapewnia ich, że są warci tej uwagi. 2) to dlatego, że wiedzą, że są warte uwagi! Chodź, mówisz mi, że te gorące kobiety nie mają pojęcia, że ​​są seksowne? Oczywiście wiedzą, że dlatego używają swojego wyglądu, aby uzyskać wszystkie rzeczy, których chcą od głupich chcących być graczami, haha, na żądanie odwrotne randki! Napiwek przyjacielu, prawdziwy randkowy gracz na żądanie nie płaci za kobiecy seks lub towarzystwo i mam to na myśli! Każdy facet, który to robi, jest frajerem!

To, co zrobiłem, to umieszczenie moich wieloletnich sukcesów z kobietami w łatwym do zrozumienia forum, które działa. Uczę rzeczy, które każdy mężczyzna chce wiedzieć, a każdy mężczyzna powinien wiedzieć, stosując moje metody randkowania na żądanie! Znowu pytam, czy masz styl randkowania na żądanie? To będzie, gdy skończę z tobą, randkowanie na żądanie!

Zdobądź seks od pięknych kobiet w pożądany sposób

Niech kobiety kupują ci rzeczy

Jak naprawdę zaspokoić seksualnie kobiety, które śpisz

Jak kierować klubami, barami i wyciągać część z nich samice, a także poszukiwane randki

Dowiedz się, jak wykorzystać niemożliwy świat randek internetowych do zbierania dziesiątek kobiet na całym świecie i wypełnij swój e-mail, który chce cię poznać!

Jak wykorzystać swoją narodowość na swoją korzyść i sprawić, by kobiety zaczęły do ​​ciebie krzyczeć. Bez względu na Twoją narodowość (azjatycki, czarny, biały, latynoski, mixutres itp.) Zawsze istnieje sprytna przewaga w randkowaniu na żądanie!

Jak pozostać singlem i nie dać się zablokować, dopóki nie zechcesz się osiedlić.

Jak się nie bawić, kup zawodniczki.

I jeszcze więcej randek na żądanie ………………………. Byłem tak zmęczony tymi frajerami oferującymi e-booki randkowe BS, że moim zdaniem są bezwartościowe. Dlatego postanowiłem odłożyć moje informacje dla twojej przyjemności z czytania, aby umawiać się na randki na żądanie, abym mógł w pewnym sensie nauczyć cię bycia naprawdę zręcznym graczem randkowym na żądanie. Idę krok po kroku i prowadzę cię, pomagając ci zmienić się z bezwartościowego przegranego, którego kobiety nie mogą znieść, w gracza, którego kobiety nie mają dość! Jak powiedziałem wcześniej, nie ma znaczenia, czy jesteś gruby, chudy, brzydki, bogaty i nieśmiały, biedny i nieśmiały, czy nawet przeciętny koleś, który po prostu próbuje coś zdobyć, możesz to zrobić! Nauczę cię, abyś był na żądanie w tym randkowaniu, rzucił, co powiedzieć, gdzie iść i jak być.

Tagi :