Test miłości – co jeśli kochasz swojego przyjaciela?

Ogłoszenia towarzyskie, anonse erotyczne 28 października, 2020 Brak komentarzy

Jesteście przyjaciółmi i lubicie swoją przyjaźń. Zachowujesz się ze sobą tak, jak ze swoimi przyjaciółmi. Pewnego dnia odkrywasz, że zacząłeś mieć inne uczucia do swojego przyjaciela. Lubisz go / ją bardziej niż przyjaciela i rozwijasz romantyczną miłość. Co powinieneś zrobić?

Chcesz opowiedzieć przyjacielowi o swoich uczuciach. Ale sam nie jesteś ich pewien. Czy naprawdę przekroczyłeś związek przyjaźni i rozwinąłeś romantyczną miłość? Myślisz o tym i im więcej myślisz, tym bardziej jesteś zdezorientowany. Emocje są takie. Mogą z nami siać spustoszenie.

Po długich rozważaniach zdecydowałeś, że uczucie miłości jest prawdziwe i jest wytworem twojej wyobraźni. Powinieneś powiedzieć swojemu przyjacielowi? A jeśli on / ona nie odwzajemni? Co się stanie z przyjaźnią?

To jest trudna sytuacja. Nie chcesz poświęcić swojej przyjaźni, ale jeśli twój przyjaciel nie odwzajemni się, to się stanie. I nie ma sposobu, aby pośrednio znaleźć jego / jej uczucia. Musisz to zrobić sam. Co powinno być zrobione? Proszę pytać. Opowiedz o swoich uczuciach i zapytaj, czy są one odwzajemniane. Jeśli tak, masz szczęście. Jeśli nie, niech cierpi przyjaźń. Nie możesz dalej kochać kogoś bez poznania uczuć przyjaciela. To będzie dużo bardziej bolesne.

Tagi :