Z Finami w łóżku

Ogłoszenia towarzyskie, anonse erotyczne 24 sierpnia, 2020 Brak komentarzy

Z Finami w łóżku

Raimo i Kirsti są małżeństwem od dwóch lat. Mieszkają kilka kilometrów od Helsinek. Kirsti to dziewczyna, którą znam od kilku lat, często bywała w Polsce. Wyszła za mąż i ze swoim mężem postanowili mnie zaprosić.

Na lotnisku spotkali mnie oboje i oto zobaczyłem pierwszy raz jej męża. Raimo to wysoki, przystojny blondyn o śmietankowej cerze. Typowy Fin. Z lotniska pojechaliśmy do ich pięknego drewnianego domu z sauną w ogrodzie, może dwieście metrów od jeziora. Wszystko bardzo mi się podobało, a najwięcej Raimo. Obserwowałem każdy jego ruch, jego bicepsy i dość pokaźne wzgórze w jego dżinsach.

Musi być młodszy ode mnie ze dwa lata, czyli musi mieć z dwadzieścia pięć lat – myślałem sobie.

Kirsti oznajmiła, że w piątek musi jechać na trzy dni na konferencję do Szwecji i że musimy sobie dać radę bez niej.

Ja i Raimo – chodziły mi po głowie różne myśli.

Jedno jest pewne: że Raimo nie jest gejem i nie będę mógł zaliczyć żadnej dyskoteki ani żadnego gejowskiego klubu w Helsinkach.

Możliwe, że Kirsti domyśla się, że jestem gejem, ale nigdy o tym nie rozmawialiśmy.

Pamiętam pierwszą noc. Położyłem się do łóżka i po chwili usłyszałem pukanie. To był Raimo. Wszedł w białych bokserkach do mojego pokoju i zapytał: – Wszystko w porządku? Potrzebujesz czegoś?

Bardzo śmieszne, oczywiście, że potrzebuję – powiedziałem sam do siebie.

Jak tylko Raimo wyszedł, wspomnienie o jego zwisającym chuju w bokserkach nie dawało mi spokojnie zasnąć, musiałem sobie zwalić. Następnego dnia zwiedzaliśmy Helsinki i byłem bardzo zaskoczony, że w stolicy Finlandii stoi pomnik rosyjskiego cara Aleksandra. Byliśmy w kawiarni i restauracji, i w gmachu Finlandia. Wieczorem Kirsti powiedziała, że tak jak fińska tradycja nakazuje, musimy iść do sauny.

Wystraszyłem się taką propozycją – przecież mi stanie, jak zobaczę nagiego Raimo. Musiałem zgodzić się i ściągać ciuchy. Cała nasza trójka była w ręcznikach.

W saunie czuć było piękny zapach drewna i dymu wymieszanego z parą. Czułem, że mam erekcję i moje osiemnaście centymetrów jest ogromne. Raimo rzucił ręcznik i rozłożył się na gorących deskach. Teraz widziałem całego jego chuja – był lekko podniesiony do góry i długi, z dużą główką. Jedyny zarost to ten wokół kutasa, ale i tak chyba lekko podgolony. Raimo spojrzał na mnie i uśmiechnął się.

Kirsti też była już naga. Ja nie mogłem pokazać mojego stojącego kutasa.

Nagle Raimo zerwał się, chwycił mnie za rękę i zaciągnął pod zimny prysznic – i w tym momencie zobaczył mojego chuja. Zawstydziłem się. On klepnął mnie w tyłek i puścił strumień zimnej wody. Wróciliśmy do domu i zaczęło się picie. Raimo cały czas chodził tylko w bokserkach i widziałem wyraźnie, jak jego chuj leży między jego nogami. Byłem bardzo podniecony. Chwilami miałem wrażenie, że specjalnie dla mnie to wszystko robi. Widzi, że jestem nim bardzo zainteresowany.

W piątek Kirsti pojechała na konferencję. Zostałem tylko z Raimo. Rano, gdy wstałem, śniadanie było już uszykowane. Raimo żartował i planował nasz wspólny czas. W końcu zaprosił swoich trzech kolegów na wieczór. Gdzieś około osiemnastej przyjechał pierwszy gość – to był Juha, który był facetem o zajebistym wyglądzie: metr dziewięćdziesiąt, barczysty, w białym podkoszulku, facet około trzydziestki. Juha szybko zaprzyjaźnił się ze mną.

Później dojechał Risto ze swoją dziewczyną, też w miarę potężny Fin, i następny kolega, Heikki, szczupły chłopak po dwudziestce.

Najpierw było picie, a potem wszyscy poszliśmy do sauny. Każdy bez zastanowienia ściągał ciuchy. Obserwowałem Finów i widziałem, że to faceci z dużymi kutasami. Wszyscy mieli podgolony zarost łonowy. Juha miał największego kutasa. Nawet dziewczyny zwracały uwagę na niego, a jedna z nich tuliła się do niego. Siedziałem w parze i obserwowałem towarzystwo. W pewnym momencie poczułem dłoń na plecach – odwróciłem się i to była dłoń Juhy. Usiadł koło mnie, czułem ciepło jego rozgrzanego ciała. Dotknąłem jego barów i szybko odsunąłem się z obawy, że ktoś może to zobaczyć, ale po chwili znów przysunąłem się do niego.

Po gorącej saunie wszyscy biegli do zimnego jeziorka i znów wracali do pary. Wypiłem dużo i do tego jeszcze sauna – postanowiłem położyć się. Poszedłem do swojego pokoju. Mój sen przerwał huk drzwi. – Tomek, where are you? – usłyszałem głos Juhy. – I am tired – odpowiedziałem i położyłem głowę na poduszce, zerkając na niego. Juha zamknął drzwi i położył się obok mnie. Po chwili poczułem, jak jego ręce ściągają moje slipki i agresywnie masują moje pośladki.

Przysunąłem się do niego i wtuliłem się w jego ramiona. Nagle wstał, ściągnął z siebie wszystko i znów położył się przy mnie. Układając moją głowę na jego kroczu poczułem zapach sauny i moje usta były przy stojącym ogierze. Juha wsadził mi kutasa w usta, zacząłem ssać i lizać, nie mogłem go zmieścić. On agresywnie wsuwał mi coraz bardziej. Robiłem mu dobrze, bo stękał z podniecenia.

W czasie gdy robiłem mu laskę, on agresywnie masował mi odbyt, wkładał palce. Wiedziałem, że chce mnie zerżnąć. Położyłem się na brzuchu i rozchyliłem nogi. Czekałem na jego wejście, ale on zaskoczył mnie, bo poczułem jego język w mojej dziurce. Byłem luźny, ale poczułem straszny ból, czułem, jak jego ogier mnie rozdziera, krzyknąłem, ale on już był we mnie. Całował mi szyję i ruchał mnie rytmicznie. Chwilami bolało, ale po kilku minutach to była już sama przyjemność.

Poczułem, że robi się bardzo gorący i twardy. Zlał się we mnie. Odwrócił mnie i zaczął ssać mojego kutasa, aż prysnąłem gorącym strumieniem spermy na jego twarz. Pamiętam, zasnąłem w jego ramionach. Rano, gdy obudziłem się, byłem już sam w łóżku. Czułem tylko rozwalony i trochę bolący odbyt. Wziąłem prysznic i wróciłem do łóżka. W kuchni było cicho i myślałem, że Raimo jeszcze śpi po imprezie.

Usłyszałem ciche pukanie do drzwi. Wszedł Raimo w kolorowych boksach i z uśmiechem zapytał: – How are you? Wiedział, że wczoraj za dużo wypiłem. Doszedł do mnie, dotknął mojego czoła, sprawdzając, czy jest gorące. W rozporku jego boksów zobaczyłem trzon jego kutasa. Usiadł na łóżku i dziwnie patrzył się na mnie. Miałem wrażenie, że wszystko wie. Niby przypadkiem dotknąłem jego kolana. Raimo uśmiechnął się i pokazał na swoje krocze: – Do you want?

Zbladłem i wystraszyłem się. Wstał, a ja nie zastanawiając się chwyciłem go za rękę i lekko przyciągnąłem do siebie. Podniosłem się i przystawiłem usta do jego boksów, i językiem wkradałem się w rozporek. Po chwili wyjąłem mu zwisającego kutasa i zacząłem lizać i pieścić ustami. Czułem, jak sztywnieje w moich ustach i robi się większy i większy. Zacząłem namiętnie ssać i bawić się jego kutasem. Raimo położył się ze stojącym kutasem na łóżku i pozwolił mi się bawić nim. Czułem, że dochodzi, a ja coraz bardziej doprowadzałem go do szaleństwa. Nagle poczułem słoną ciecz w ustach. Potrzymałem go jeszcze chwilę w buzi.

Raimo sam wyjął kutasa. Pogładził mnie po głowie i wyszedł. Dzień spędziliśmy w Porvoo, a potem byliśmy na kolacji w restauracji. Tam mi powiedział, że wie, że Juha jest gejem, i zauważył, że ja też lubię te sprawy. Wróciliśmy do domu. Położyłem się, ale myśl o tym, że Raimo jest sam w łóżku, nie dawała mi spokoju. Wszedłem do jego pokoju. Podszedłem do łóżka: leżał nagi; zacząłem całować jego ciało i zatrzymałem się na kutasie. Głęboko wsadziłem sobie go do buzi i ssałem. Raimo wypytywał mnie, co robiłem z Juhą.

Opowiadałem mu wszystko jak na spowiedzi. Doprowadziłem go znów do orgazmu. Wróciłem do swojego pokoju. Zasnąłem. Nagle coś mnie obudziło. Poczułem, że ktoś jest przy mnie. Raimo przyszedł do mnie. Byłem szczęśliwy. Wiedziałem, że teraz chce mnie zerżnąć, jak zrobił to Juha. Usiadłem na jego kutasie. Czułem każde pchnięcie, jak nabijam się na ogromnego chuja przystojnego Fina, a ten bez oporu penetruje mój odbyt. Przez kilkanaście minut jeździłem na jego kutasie, aż poczułem, że jestem mokry od jego nasienia.

Zszedłem z niego, a on bawił się moją zaspermioną dziurką. Położyłem głowę na jego ramieniu i zasnąłem. Wczoraj Juha, dzisiaj Raimo. Miałem i czułem dwa ogromne kutasy dwóch przystojnych facetów. Następnego dnia wróciła Kirsti i wszystko się zmieniło. Kirsti nigdy nie bedzie wiedzieć o tym, że spędziłem noc z jej mężem. Cały czas zastanawiałem się, czy Raimo jest biseksualny, czy zrobił to tylko ten jeden raz ze mną. Tego już nigdy nie będę wiedział, chyba że pojadę jeszcze do Finlandii.

Tagi :