Mateusz – Pruszcz Gdański

1 of
Poprzednie Następne
Porozmawiaj ze mną na poflirtujemy.pl

Szczegóły ogłoszenia

  • ID ogłoszenia: 1986

  • Dodano: 25 lutego, 2020

  • Kraj: Polska

  • Województwo: województwo pomorskie

  • Miasto: Pruszcz Gdański

  • Odwiedzin: 269

  • Imię: Mateusz

  • Wiek: 31

Sprawdź mój profil na BeNaughty

Treść ogłoszenia

Mateusz. 31 lat. Pruszcz Gdański.

Zaskakujące jest jak wiele ludzi idzie przez życie nie uświadamiając sobie, że ich uczucia względem innych ludzi są w dużej mierze determinowane przez uczucia wobec samego siebie, a jeśli nie czujesz się komfortowo ze sobą, nie możesz czuć się komfortowo z innymi.

Nie da się nigdy nikogo poznać do końca. Dlatego jest to jedna z najbardziej przerażających rzeczy – przyjmowanie kogoś na wiarę i nadzieja, że on przyjmie nas tak samo. Jest to stan równowagi tak chwiejnej, że aż dziw, iż w ogóle się na to decydujemy. A mimo to…

Jeżeli chcesz się dowiedzieć czegoś o sobie i o świecie, to – paradosksalnie – powinieneś iść nie do miasta, ale na pustynię. Kiedy człowiek skonfrontuje się z pustką, dokładnie widzi co ma w środku…

*ogłoszenie bez sponsoringu

Szu­kam cię… W łunie światła wy­doby­wającej się z ciem­ności. Szu­kam Twe­go cienia, Twych śladów w po­wiewie wiat­ru, pośród ko­lorów nieba, szu­mie liści drzew, two­jej czułej aury za­wie­szo­nej w po­wiet­rzu, mu­zyki Two­jego głosu, muśnięcia Twoich uśmiechów. Szu­kam zna­jome­go ra­mienia tuż przy moim, w od­bi­ciu taf­li wo­dy i po­między mi­jający­mi mi­nuta­mi bez­sennej nocy.

A już tak bardzo na poważniej!

Szukam realnych znajomości. Interesuję się polityką, współczesnymi wojnami. Moją pasją są podróże po Polsce i Europie. Jestem osobą bardzo komunikatywną, więc poznanie dla mnie drugiej osoby nie stanowi problemu.
 
Od 12 lat mieszkam w Pruszczu Gdańskim i z tym miastem łączę swoją przyszłość. Pracujący zawodowo, nie zależny, prywatnie wolontariat gdzie niosę pomoc osobom chorym psychicznie oraz uzależnionym od alkoholu i narkotyków.
 
Mam duży bagaż doświadczenia życiowego.
 
Uwielbiam koncerty w plenerze, gdzie świetnie się bawię. Wielki fan Kory, Artura Rojka i Ani Dąbrowskiej. Marzenie to być na koncercie Lady Gagi jak i Adama Lamberta.

Komentarze

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone. *

Success! Thanks for your comment. We appreciate your response.
You might have left one of the fields blank, or be posting too quickly