Mateusz – Pruszcz Gdański

1 of
Poprzednie Następne
Porozmawiaj ze mną na poflirtujemy.pl

Szczegóły ogłoszenia

  • ID ogłoszenia: 1986

  • Dodano: 25 lutego, 2020

  • Kraj: Polska

  • Województwo: województwo pomorskie

  • Miasto: Pruszcz Gdański

  • Odwiedzin: 793

  • Imię: Mateusz

  • Wiek: 31

Sprawdź mój profil na BeNaughty

Pruszcz Gdański

Treść ogłoszenia

Mateusz. 31 lat. Pruszcz Gdański.

Zaskakujące jest jak wiele ludzi idzie przez życie nie uświadamiając sobie, że ich uczucia względem innych ludzi są w dużej mierze determinowane przez uczucia wobec samego siebie, a jeśli nie czujesz się komfortowo ze sobą, nie możesz czuć się komfortowo z innymi.

Nie da się nigdy nikogo poznać do końca. Dlatego jest to jedna z najbardziej przerażających rzeczy – przyjmowanie kogoś na wiarę i nadzieja, że on przyjmie nas tak samo. Jest to stan równowagi tak chwiejnej, że aż dziw, iż w ogóle się na to decydujemy. A mimo to…

Jeżeli chcesz się dowiedzieć czegoś o sobie i o świecie, to – paradosksalnie – powinieneś iść nie do miasta, ale na pustynię. Kiedy człowiek skonfrontuje się z pustką, dokładnie widzi co ma w środku…

*ogłoszenie bez sponsoringu

Szu­kam cię… W łunie światła wy­doby­wającej się z ciem­ności. Szu­kam Twe­go cienia, Twych śladów w po­wiewie wiat­ru, pośród ko­lorów nieba, szu­mie liści drzew, two­jej czułej aury za­wie­szo­nej w po­wiet­rzu, mu­zyki Two­jego głosu, muśnięcia Twoich uśmiechów. Szu­kam zna­jome­go ra­mienia tuż przy moim, w od­bi­ciu taf­li wo­dy i po­między mi­jający­mi mi­nuta­mi bez­sennej nocy.

A już tak bardzo na poważniej!

Szukam realnych znajomości. Interesuję się polityką, współczesnymi wojnami. Moją pasją są podróże po Polsce i Europie. Jestem osobą bardzo komunikatywną, więc poznanie dla mnie drugiej osoby nie stanowi problemu.
 
Od 12 lat mieszkam w Pruszczu Gdańskim i z tym miastem łączę swoją przyszłość. Pracujący zawodowo, nie zależny, prywatnie wolontariat gdzie niosę pomoc osobom chorym psychicznie oraz uzależnionym od alkoholu i narkotyków.
 
Mam duży bagaż doświadczenia życiowego.
 
Uwielbiam koncerty w plenerze, gdzie świetnie się bawię. Wielki fan Kory, Artura Rojka i Ani Dąbrowskiej. Marzenie to być na koncercie Lady Gagi jak i Adama Lamberta.

Komentarze

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone. *

Success! Thanks for your comment. We appreciate your response.
You might have left one of the fields blank, or be posting too quickly