Starszy szuka młodszego / WARSZAWA

1 of
Poprzednie Następne
Porozmawiaj ze mną na poflirtujemy.pl

Szczegóły ogłoszenia

 • ID ogłoszenia: 734

 • Dodano: 13 stycznia, 2020

 • Kraj: Polska

 • Województwo: województwo mazowieckie

 • Miasto: Warszawa

 • Phone: 567888333

 • Odwiedzin: 1274

 • Imię: Kazimierz

 • Wiek: 36

 • Waga : 90

 • Wzrost: 173

 • Kolor oczu: Brązowe

 • Członek: <tajemnica>

 • Znane języki: polski i inne

 • Wyjazdy: się zobaczy

 • Inne informacje: lubię: bielizna, delikatnie, eksperymenty, erotyczne zabawki, francuska miłość, garnitury, jeans, masaże erotyczne, masturbacja, mundury, po ciemku, przy świetle, romantycznie, sport, tradycyjnie, uległość, w dziwnych miejscach, wzajemna masturbacja, robotnicy, różnica wieku

Sprawdź mój profil na BeNaughty

Warszawa

Video

Treść ogłoszenia

Krótko podsumowując całość: starszy szuka młodszego. Jak bardzo by to lakonicznie nie brzmiało, taka jest prawda 🙂 Żarcik: Pewnego dnia przybędzie mój książę. Na razie jedzie w złym kierunku, ale jest zbyt uparty, aby zapytać o drogę… Kawał dla Ślązaków:Do stajenki szło trzech Króli. Jedyn fajny i 2-ch ciuli. Śpiywo baran, godo owca, że te ciule som z Sosnowca. A poważnie, to ponownie pojawi się ten jedyny. Cały czas czekam… Pewien stary dziad powiedział mi, że homoseksualizm jest wbrew naturze. Ja mu na to, że jego rozrusznik serca też. Coś dla tych, którzy są niecierpliwi: oddychaj – pchuuu, uuu, pchuuu, uuu 😉 – nie siedzę tutaj przez 24 godziny. Ci, którzy szukają księcia Harry’ego i uważają, że sami ociekają zajebistością – niech wracają do Narni, a zaklinacze i czarodzieje do Hogwartu, gdyż nie jestem ani księciem, ani czarodziejem. Ci, którzy mają zdjęcia przerobione w kocie, psie i inne mordy lub z aureolami z kwiatków, serduszek i kij wie czego wokół głowy – nie piszcie.

O mnie: lubię nurkowanie, fotografię podwodną, muzykę irlandzką, pop, niekonwencjonalne podróże, wycieczki rowerowe i wszystko to co jest związane wodą i górami. Potrafię grać na gitarze (jak każdy – też na nerwach). Zajefajny wykładowca motywacyjny (psycholog, psychotraumatolog i seksuolog społeczny) – z sukcesem uczę nowych technik z zakresu nowoczesnych metod komunikacji interpersonalnej w nauczaniu akademickim. Po prostu: starszy szuka młodszego – tak to mogę opisać.

Szukam: Nikogo nie zgubiłem, to nie mogę kogoś szukać, ale oglądam profile, aby poznać wesołych i bezproblemowych ludzi do związku. Nie cierpię na syndrom osamotnienia, ale fajnie jest poznać innych ludzi. Jestem osobą z poczuciem humoru. Jeśli masz osobowość „Szona” (*), kłamcy, naciągacza lub innej patologii – masz na profilu fotki kogoś innego lub Twoje zdjęcia pamiętają czasy wielkiego wybuchu, to przejdź na inny profil i nigdy do mnie nie pisz. (*) Szon – potoczna nazwa tzw. „kurwiszona”. Od pisania w nieskończoność wolę rozmowę w realu i poznanie się twarzą w twarz. Jak chcesz pisać tygodniami, to zacznij pisać bloga, a mnie daj święty spokój. Żarcik: Ostatnio zauważyłem, że 90% homoseksualistów nazywa się „Calvin Klein” – przynajmniej tak mają napisane na majtkach heeeee. A może sobie je pożyczają? A teraz zapewne odezwie się jakiś obrażony i mi dowali: „Zazdrościsz, bo Cię nie stać.” A ja pójdę do kącika i będę płakał. Dużo podróżuję w związku z pracą, więc chętnie poznam fajnych ludzi do spędzenia wolnego czasu (kawa, kino, teatr, koncert, rower itd) w miastach: Wrocław, Opole, Rzeszów, Gdańsk, Warszawa, Londyn. Starszy szuka młodszego? Tak, to ja. Będzie mi miło poznać kogoś fajnego. A tak na 100% to szukam swoją 2. połówkę. Ale tutaj, to chyba nie jest możliwe. Seks – lubię. Związek – będzie fajnie i zajebiście (coś o czym marzę, ale jest to problem). Przyjaźń – idealna forma, która też mi odpowiada (każdy przyjaciel na wagę złota). Kogo szukam? Przedział wiekowy ma znaczenie – 18-36 lat. Jeśli ktoś nie przeczytał wcześniej. Generalnie to zazwyczaj szukam zwykłych ludzi. Bardzo lubię ludzi wesołych, którzy lubią wyjazdy, nie boją się nowych krajów, wyzwań, nowych aktywności. Chciałbym natomiast poznać kogoś, kto jest otwarty na świat i ludzi. Podobnie jak większość osób zależy mi na poznaniu miłych fajnych osób, najchętniej 2 połówki do związku, ale znalezienie kogoś takiego, to jak znalezienie Świętego Grala. Miło też będzie poznać kumpli na wspólne wyjazdy, rower, nurkowanie. Osoby, które chcą poznać sponsora, nieroby i Ci, którzy mieli do szkoły pod górkę oraz osoby, które mają osobowość „Szona” – oglądajcie profil po lewej lub po prawej stronie. Albo pod spodem lub wyżej.

Komentarze

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone. *

Success! Thanks for your comment. We appreciate your response.
You might have left one of the fields blank, or be posting too quickly