Szukam przyjaciela do związku a nie tylko seksu / GLIWICE

1 of
Poprzednie Następne
Porozmawiaj ze mną na poflirtujemy.pl

Szczegóły ogłoszenia

 • ID ogłoszenia: 1357

 • Dodano: 5 lutego, 2020

 • Kraj: Polska

 • Województwo: województwo śląskie

 • Miasto: Gliwice

 • Odwiedzin: 977

 • Imię: Krystian

 • Wiek: 23

 • Waga : 70

 • Wzrost: 180

 • Kolor oczu: zielone

 • Znane języki: polski, angielski, niemiecki

Sprawdź mój profil na BeNaughty

Gliwice

Treść ogłoszenia

Hej. Jestem Krystian. Mam 23 lata i wkrzają mnie ludzie, którzy myślą tylko i wyłącznie dupą albo członkiem. Jestem gejem co prawda, ale jak każdy człowiek mam również swoje potrzeby duchowe i emocjonalne. Wiadomo: uwielbiam seks, ale nie tylko nim żyje człowiek. Liczą się także wartości nadrzędne takie jak zaufanie, współpraca, przyjaźń czy miłość.

Szukam kogoś, z kim będę mógł się bliżej poznać, zakolegować, przytlić i stworzyć fajny, zdrowy związek oparty na wzajemnym zaufaniu i szczerości. Kogoś, z kim można spędzić wspólnie wakacje czy nawet całe życie, a nie tylko 15 minut podczas robienia loda.

Normalność. Czy takie coś w ogóle istnieje w świecie pełnym nienormalnych ludzi?

Spójrz na mój ryj. Czy chciałbyś go oglądać do końca życia? Jeśli tak, to czytaj dalej. Jeśli to co piszę jest bliskie twojemu sercu i myśleniu, czytaj dalej…

Koleżeństwo… Przyjaźń… Miłość. Wciąż wierzę…

Jeśli chodzi o uczucia, to musimy uważać na to, co, komu i ile dajemy. Nie mamy przecież nieskończoności żyć tak jak koty, nie możemy się również w większości jako ludzie zakochiwać w nieskończoność w innych osobach. Dlatego tak ważne jest lokowanie własnych emocji w związki.

Przede wszystkim to ja jestem najważniejszy w moim własnym życiu. A więc muszę dbać przede wszystkim o swoje własne interesy oraz emocje, uczucia, myśli. Muszę chronić siebie a dopiero jak sam będę się dobrze czuł ze sobą, mogę zaopiekować się kimś innym.

Nie jest trudno otworzyć się na inną osobę, ale co jeśli ona kopnie Cię w dupę? Wspólny język, sposób bycia i podobne odczuwanie świata to wiele, ale na pewno niewszystko. Miłość towarzyszy mi od zawsze. Jest naturalną częścią świata w którym żyję i ludzi którzy byli i są zawsze obok mnie. Kiedy jednak po kilku latach odczuwania, dawania i brania miłości z dnia na dzień zostałem sam, moje podejście i odczuwanie tej kwestii zmieniło się. Nadal wierzę w miłość, taką prawdziwą i na zawsze. Jednak niestety już będę ostrożny. Dla siebie. Bo kiedy zostaje się porzuconym w jakiś sposób się umiera. I nie chce tego odczuwać kolejny raz.

Nie chcę umierać sto razy podczas życia, które mam tylko jedno.

Nie wiem co spotka mnie jutro, za miesiąc, za pół roku. Chcę aby nieprzewidywalność życia mnie pozytywnie zaskakiwała, żeby dobrzy ludzie byli obok. Żeby pojawił się ktoś mądry i dojrzały, kto pozwoli mi zaufać. Nie chcę „przyjaciół”, którzy znów zostawią mnie samego.

Na szczęście nie będę się źle wypowiadał o kimkolwiek. Nie warto. Nikomu nie życzę źle. Każdy ma swoje sumienie i z czasem ono się odezwie.

Jeśli chcesz mnie poznać to po prostu napisz. Bądź normalny, bez gwiazdorzenia. Bez szpanowania. Bez popisywania się. Bądź dobrym człowiekiem. Prawdziwym. Nie oszukuj. Nie kłam. Nie mów nigdy nikomu tego czego nie czujesz. 

Komentarze

 • Adam   Said : LNs at LNs

  Hej mam 33l jestem wysokim szczupłym fajnym brunetem. Też nie szukam tylko seksu … Ale to trudne znalesc kogoś takiego bo wiadomo jak jest. Nie będę się rozpisywał w 1 wiadomości … 😉

   Reply to comment
  Success! Thanks for your comment. We appreciate your response.
  You might have left one of the fields blank, or be posting too quickly

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone. *

Success! Thanks for your comment. We appreciate your response.
You might have left one of the fields blank, or be posting too quickly